Pozadí hlavičky - vlna Pozadí hlavičky - vlna Brilantní web

Ikona diamantu Kdo už Brilantní web má

Prohlédněte si živé weby, které na našem Brilantním webu již běží.

Super zážitky

Radiant

Super zážitky

Jana Šmerdová

Superzazitky.cz vám ukážou, co všechno můžete podnikat ve volném čase nebo čím obdarovat blízké. Web jsme stavěli tak, aby zaujal na první pohled, velký prostor jsme nechali pro blog, který tvoří hlavní náplň a lákadlo.

Merika

Radiant

Merika

Merika spol. s r.o.

Merika je česká textilní firma, která šije oblečení pro řadu známých sportovních značek. Web ukazuje jejich profesionalitu, zkušenosti a reference značek, se kterými spolupracují. Vizuál je jednoduchý s jasnou symbolikou.

Elevate

Radiant

Elevate

Elevate Budějce s.r.o.

Českobudějovická kavárna potřebovala webovou vizitku, kde ukáže nejen menu, ale i interiér. Web jsme proto udělali na světlém pozadí, aby vynikly fotky. Stručné texty už jen vyzdvihnou největší lákadla v sortimentu.

NRB Investiční a.s.

Radiant

NRB Investiční a.s.

Národní rozvojová investiční, a.s.

Web pro projekt Národní rozvojová investiční, a.s. Jeho hlavním cílem je podpora veřejných a soukromých investic prostřednictvím kapitálových a kvazikapitálových finančních nástrojů.

Svatební dům Novias

Radiant

Svatební dům Novias

Lucie Grillová

Exkluzivní svatební salon se širokým výběrem luxusních šatů španělských značek s důrazem na individuální péči včetně stylového občerstvení. Web v decentních barvách se spoustou fotek ideálně doplňuje celkovou prezentaci firmy.

Truhlářství Dvořák

Radiant

Truhlářství Dvořák

Petr Dvořák

Truhlařina chce nejen šikovné ruce, ale i hlavu schopnou přinášet nová řešení, hlavně pokud děláte věci na míru. Web Petra Dvořáka je vizitka, která dokonale vyzdvihuje truhlářův řemeslný um i profesionální přístup.

Travel café

Radiant

Travel café

Děláme to jinak s.r.o.

Písecká kavárna vás ráno zve na prémiovou kávu a večer na drink. Příjemná atmosféra uvnitř a vždy přívětivý personál se musí zažít, zatímco nabídku a fotky interiéru můžete najít na webu, který jsme pojali jako vizitku o pár stránkách.

Skolit

Radiant

Skolit

SKOLIT s.r.o.

Atraktivní prezentace zpracování hutního odpadu může být oříšek. Firma Skolit se svěřila do našich rukou a nyní se může chlubit vizitkou, která ukazuje jejich profesionalitu a srozumitelně vysvětluje, co firma dělá.

Latis baits

Radiant

Latis baits

Michal Latocha

Soukromý rybářský projekt, který se zabývá lovem trofejních kaprů a výrobou speciálních nástrah (boilies). Web je jednoduchý, ale umožňuje nejen nákup nástrah, ale i sdílení rybářských zážitků s komunitou stejně naladěných lidí.

Ikona diamantu Co na Brilantní web říkají známé osobnosti?

Přečtěte si slova respektovaných osobností české online scény.

Kolik Brilantní web stojí?

Spoustu parády uděláte i s malým tarifem. S tím nejvyšším dobudete svět.

cross

Opravdu si přejete tento krok? Budu tak smazány vámi navolené body a jejich hodnoty se nastaví podle vybrané velikosti webových stránek.

Potvrdit

Co všechno od nás chcete na web nasadit?

 • Stránky naplněné obsahem

  Jedná se o stránky jako je např.: O nás, Galerie, Historie nebo kontakty. Všechny tyto stránky vytvoříme, zkontrolujeme a naplníme dodaným obsahem. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Vytvoření stránek s nabízenou službou

  Vytvoříme rozcestník a jednotlivé nabízené služby. Jejich obsah zkontrolujeme a zformátujeme, aby měly co největší úspěch u návštěvníků. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Přidání dodaných článků / aktualit

  Naplníme a naformátujeme dodané články nebo aktuality. Ty slouží pro snadné a rychlé informování veřejnosti, co se u vás právě děje. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Volná pracovní místa v sekci kariéra

  Do vaší sekce kariéra přidáme pracovní pozice, které potřebujete právě obsadit. Návštěvníci tak snadno najdou informace koho právě hledáte. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Přidání produktů do katalogu

  Dodané produkty vám přidáme do katalogu. Lidé si tak snadno udělají obrázek o vámi nabízeném sortimentu, který je může zajmout. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Vytvoření událostí v kalendáři

  Mějte online vlastní kalendář. Návštěvníci tak snadno uvidí, kdy co pořádáte nebo co se u vás právě děje. Události si pak snadno můžete přidávat sami. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Vytvoření zaměstnanců v kontaktech

  Je důležité, aby stránky byly maximálně transparentní. Skuteční lidé působí na zákazníky důvěryhodněji, a proto je vhodné mít sekci se zaměstnanci. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Vytvoření poboček / prodejen

  Pokud máte více poboček nebo prodejen, je vhodné je prezentovat odděleně a zřetelně. Pro tyto případy vám vyplníme údaje pro každou prodejnu / pobočku zvlášť. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Počet konzultačních hodin

  Pokud budete potřebovat podrobněji probrat detaily, poradit jak na obsah, fotografie nebo jak správně připravit texty, jsme tu pro Vás. Navolený počet hodin je jednorázový.

 • Vytvoření obrázku pro sociální sítě (OG Image)

  Pokud sdílíte vaší stránku (nebo další URL adresu) na sociálních sítích, je vhodné, aby uživatel na první pohled viděl o co se jedná. Každá z klíčových stránek by měla mít takový unikátní obrázek. Minimálně jeden společný pro všechny stránky je třeba mít vždy.

Co vše je součástí ceny bez příplatku

 • Převod stránek na vlastní doménu

  Stránky budou spouštěny na vámi vybrané doméně. Můžete to být doména, kterou už vlastníte nebo vám pomůžeme společně zvolit novou.

 • Grafická úprava stránek

  Navrhneme grafický návrh nových webových stránek, který si společně schválíme.

 • Registrace domény

  Pokud doménu nemáte, registrujeme vám novou. Vlastníkem budete vy a cena za registraci .cz domény je součástí ročního poplatku za provoz stránek. Žádné další poplatky neúčtujeme.

 • Instalace a spuštění stránek

  Stránky za vás nainstalujeme a spustíme. Spojíme je s doménou a nemusíte se bát žádného složitého nastavování nebo registrací. Vše je součástí ceny.

 • Gramatická kontrola dodaných textů

  Všechny dodané texty pro stránky, služby, články, události, atd. zkontroluje profesionální copywriter. Opraví případné gramatické chyby nebo upraví stylistiku.

 • Vyplnění a nastavení SEO prvků

  Profesionální SEO konzultant nastaví všechny potřebné prvky pro vyhledávače. Ať už se bude jednat o mapu stránek, správné nastavení indexace stránek nebo další technické části. Vše vyřešíme za vás, bez dalších poplatků.

 • Nastavení měření návštěvnosti (Google Analytics)

  Stránky společně napojíme na Google Analytics. Nemusíte nic složitého nastavovat ani hledat další návody. Budete mít tak přehled o tom, kolik uživatelů na stránky chodí a odkud.

 • Provoz vlastních e-mailových schránek

  Na našich serverech neprovozujeme e-mailové schránky spojené s doménou. Rádi vám ale pomůžeme s nastavení této služby o některého z poskytovatelů, jako je např. Google, Microsoft nebo Zoho.

Využité body:53
 • Cena 1 bodu v šablone:
  270 Kč / bod
 • Jednorázová cena: 19 000 +
 • Měsíční provoz: 408 Kč / měsíc
Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Vojtěch Štěpánek