Pozadí hlavičky - vlna Pozadí hlavičky - vlna Brilantní web

Ikona diamantu Kdo už Brilantní web má

Prohlédněte si živé weby, které na našem Brilantním webu již běží.

Sea Time

Emerald

Sea Time

Dominik Harman

Jachtařská akademie a vzdělávací portál pro začínající i zkušené námořníky. Své kadety připravují na složení zkoušek a vyučují vedení lodi, pořádají kondiční jízdy a zajišťují zkoušky na kapitánské průkazy.

COWO CB

Emerald

COWO CB

Týna Mokráčková

Jihočeský hackathon

Emerald

Jihočeský hackathon

Brilo Team s.r.o.

Náš vlastní projekt, který má zlepšit lidem život v Českých Budějovicích. Z tipů od veřejnosti a dostupných dat chceme dát příležitost chytrým lidem, vytvořit užitečné řešení, které zlepší něco, co občany nejvíce trápí.

Jihočeský Podcast

Emerald

Jihočeský Podcast

Greyhead

Jihočeský podcast zpovídá ve svých pravidelných relacích známé i méně známé jihočeské osobnosti a zajímá se, jak právě jejich obor ovlivňují moderní technologie a jak je umí využívat.

Vozíky Leggero

Emerald

Vozíky Leggero

Daniel Šraga

Dovozce švýcarských sportovních vozíků za kolo, ale třeba i za běžce na lyžích vstavuje dovezené zboží na brandovém webu. Tento web je rovněž využit jako relevantní značková mikrostránka pro hlavní eshop, kde je prodávají.

Vitrine Media

Emerald

Vitrine Media

REX spol. s r.o.

Vkusně osvětlit výlohu tak, aby přitáhla pozornost a instalace nepůsobila levně, to je věda. Vitrinemedia.cz to však umí dokonale. A právě v souladu s jejich prací i sami pro sebe potřebovali kvalitní webovou prezentaci. Jsme rádi, že zvolili právě naše řešení.

BazarOZ

Emerald

BazarOZ

Bazaroz s.r.o.

Firma prodávající použité průmyslové regály také potřebuje kvalitní webovou prezentaci. Ani v tomto segmentu není radno podceňovat online a je důležité umět toto prostředí využít ve svůj prospěch.

Rybo.cz

Emerald

Rybo.cz

Jakub Hladký

Na Brilantní web jsem přešel z běžné WordPress šablony. Po přechodu můj web zaznamenal rychlý růst v organickém vyhledávání i získávání fanoušků a posluchačů podcastu. Web je rychlý a skvěle použitelný i na mobilu.

Penzion u sv. Antonína

Emerald

Penzion u sv. Antonína

ZP Group a.s.

Překrásný penzion na Třeboňsku v původně selském stavení na břehu rybníka, které je přímo esencí jihočeské romantiky, prázdninového odpočinku, výletů a dovolených.

Chaty Jemčina

Emerald

Chaty Jemčina

ZP Group a.s.

Projekt na pronájem chat na břehu Nežárky pro všechny milovníky přírody, klidu a ticha. Krásné ubytování a krásná příroda prezentované na brilantním webu. Ideální kombinace.

Avelana.cz

Emerald

Avelana.cz

Avelana CZ s.r.o, p. Šámal

Tvorba webu proběhla v domluvených termínech, průběh práce byl průběžně konzultován a upravován dle požadavků. V Brilu nám pomohli i s řešením poskytovatele mailů a jsme i nadále v kontaktu. Mohu doporučit.

Podlahovekrytiny.cz

Emerald

Podlahovekrytiny.cz

Ing. Zdeněk Bíza

Web rodinné firmy prodávající široký sortiment podlahových krytin a jejich montáž v rodinných domech, bytech, institucích, škol i nemocnic. Pro potřeby klienta byl nejvhodnější tarif Emerald.

STS Kamenice n. Lipou

Emerald

STS Kamenice n. Lipou

"STS", Kamenice nad Lipou, s.r.o.

Společnost zajišťuje servis zemědělské techniky, od oprav hydraulik až po přestavby a celkové generální opravy traktorů, zejména pak značky ZETOR. Dále provádí sériovou kovovýrobu i rozsáhlé individuální zakázky.

Ikona diamantu Co na Brilantní web říkají známé osobnosti?

Přečtěte si slova respektovaných osobností české online scény.

Kolik Brilantní web stojí?

Spoustu parády uděláte i s malým tarifem. S tím nejvyšším dobudete svět.

cross

Opravdu si přejete tento krok? Budu tak smazány vámi navolené body a jejich hodnoty se nastaví podle vybrané velikosti webových stránek.

Potvrdit

Co všechno od nás chcete na web nasadit?

 • Stránky naplněné obsahem

  Jedná se o stránky jako je např.: O nás, Galerie, Historie nebo kontakty. Všechny tyto stránky vytvoříme, zkontrolujeme a naplníme dodaným obsahem. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Vytvoření stránek s nabízenou službou

  Vytvoříme rozcestník a jednotlivé nabízené služby. Jejich obsah zkontrolujeme a zformátujeme, aby měly co největší úspěch u návštěvníků. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Přidání dodaných článků / aktualit

  Naplníme a naformátujeme dodané články nebo aktuality. Ty slouží pro snadné a rychlé informování veřejnosti, co se u vás právě děje. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Volná pracovní místa v sekci kariéra

  Do vaší sekce kariéra přidáme pracovní pozice, které potřebujete právě obsadit. Návštěvníci tak snadno najdou informace koho právě hledáte. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Přidání produktů do katalogu

  Dodané produkty vám přidáme do katalogu. Lidé si tak snadno udělají obrázek o vámi nabízeném sortimentu, který je může zajmout. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Vytvoření událostí v kalendáři

  Mějte online vlastní kalendář. Návštěvníci tak snadno uvidí, kdy co pořádáte nebo co se u vás právě děje. Události si pak snadno můžete přidávat sami. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Vytvoření zaměstnanců v kontaktech

  Je důležité, aby stránky byly maximálně transparentní. Skuteční lidé působí na zákazníky důvěryhodněji, a proto je vhodné mít sekci se zaměstnanci. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Vytvoření poboček / prodejen

  Pokud máte více poboček nebo prodejen, je vhodné je prezentovat odděleně a zřetelně. Pro tyto případy vám vyplníme údaje pro každou prodejnu / pobočku zvlášť. Pro ukázku takové stránky vyzkoušejte demo.

 • Počet konzultačních hodin

  Pokud budete potřebovat podrobněji probrat detaily, poradit jak na obsah, fotografie nebo jak správně připravit texty, jsme tu pro Vás. Navolený počet hodin je jednorázový.

 • Vytvoření obrázku pro sociální sítě (OG Image)

  Pokud sdílíte vaší stránku (nebo další URL adresu) na sociálních sítích, je vhodné, aby uživatel na první pohled viděl o co se jedná. Každá z klíčových stránek by měla mít takový unikátní obrázek. Minimálně jeden společný pro všechny stránky je třeba mít vždy.

Co vše je součástí ceny bez příplatku

 • Převod stránek na vlastní doménu

  Stránky budou spouštěny na vámi vybrané doméně. Můžete to být doména, kterou už vlastníte nebo vám pomůžeme společně zvolit novou.

 • Grafická úprava stránek

  Navrhneme grafický návrh nových webových stránek, který si společně schválíme.

 • Registrace domény

  Pokud doménu nemáte, registrujeme vám novou. Vlastníkem budete vy a cena za registraci .cz domény je součástí ročního poplatku za provoz stránek. Žádné další poplatky neúčtujeme.

 • Instalace a spuštění stránek

  Stránky za vás nainstalujeme a spustíme. Spojíme je s doménou a nemusíte se bát žádného složitého nastavování nebo registrací. Vše je součástí ceny.

 • Gramatická kontrola dodaných textů

  Všechny dodané texty pro stránky, služby, články, události, atd. zkontroluje profesionální copywriter. Opraví případné gramatické chyby nebo upraví stylistiku.

 • Vyplnění a nastavení SEO prvků

  Profesionální SEO konzultant nastaví všechny potřebné prvky pro vyhledávače. Ať už se bude jednat o mapu stránek, správné nastavení indexace stránek nebo další technické části. Vše vyřešíme za vás, bez dalších poplatků.

 • Nastavení měření návštěvnosti (Google Analytics)

  Stránky společně napojíme na Google Analytics. Nemusíte nic složitého nastavovat ani hledat další návody. Budete mít tak přehled o tom, kolik uživatelů na stránky chodí a odkud.

 • Provoz vlastních e-mailových schránek

  Na našich serverech neprovozujeme e-mailové schránky spojené s doménou. Rádi vám ale pomůžeme s nastavení této služby o některého z poskytovatelů, jako je např. Google, Microsoft nebo Zoho.

Využité body:53
 • Cena 1 bodu v šablone:
  270 Kč / bod
 • Jednorázová cena: 19 000 +
 • Měsíční provoz: 408 Kč / měsíc
Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Veronika Balounová